Зустріч з Прекрасним.../Files/images/2.jpg

Перший зимовий день видався дуже гарним.

Настрій був чудовий ,і ми вирушили на зустріч з Прекрасним…Близько двох годин у дорозі – і ми в Херсоні – місті, де живе і працює чудова людина, відомий український поет– Анатолій Іванович Кичинський.

Мета нашої зустрічі : зібрати матеріали для написання науково – дослідницької роботи про нашого земляка, поета, перекладача, художника, критика, громадського діяча й розкрити багатогранність його таланту.

І ось ми з моїм керівником Александровою А.В. біля художньої майстерні митця. Анатолій Іванович гостинно зустрічає нас, запрошує на зустріч з Прекрасним…

Мене зацікавила доля цієї людини, серце полонили його поезії, пейзажі та натюрморти. На мою думку, лише унікальній особистості дано поєднати в собі талант літературний з талантом живописця.

Він, як і Шевченко, неординарна особистість, різнобічно обдарована людина, талановитий поет, відомий художник.

Його перу належать 17 поетичних збірок та близько двадцяти картин, настроєвих пейзажів і натюрмортів. Із кожною збіркою відчуваєш, як виростає творча майстерність поета, як старанно шліфується кожне слово, виро­бляється власний поетичний стиль.

Анатолій Кичинський є автором текстів багатьох популярних пісень. Вірші “На відстані сльози”, “Пливе над світом біла наша хата”, “Підковане щастя”, “Сама здогадайся” , “Золота моя жінко…”, “Накинь на плечі плащ”, “Свічка” та інші покладені на музику такими відомими українськими композиторами, як П.Дворський (Київ), О.Грицишин (Кривий Ріг), Ю.Поліщук (Рівне), А.Шейченко (Херсон), М.Бурмака(Київ) та інші.

Про свої картини Анатолій Іванович говорить з особливою любов’ю, для нього це «вікна у світ», а перша його картина була написана у дванадцятирічному віці .

Час Майстра розписаний похвилинно, але він знаходить його для нас, розповідає про своє життя, про свої картини, читає для нас поезії, відповідає на запитання, ділиться наболілим про долю України.

А.Кичинський – це справжній патріот України, це вчитель і наставник для нашого покоління.

Саме нам у час незалежності дано всі можливості для духовного росту та збагачення. Нам нічого шукати в заморських країнах, коли маємо таку прекрасну землю, яку оспівав у своїх поезіях та зобразив на полотнах Анатолій Кичинський, коли є всі можливості для розумового і фізичного розвитку, коли на нас лежить відповідальність за збереження та процвітання рідного краю.

І нехай життя і творчість Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Анатолія Кичинського та інших письменників стануть для нас дороговказом і допоможуть знайти правильну відповідь на питання: «Хто ми? Чиїх батьків діти?»

Кисель Тамара, кандидат у дійсні члени МАН,

учениця 10 класу Нововолодимирівської ЗОШ .

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Нововолодимирівська загальноосвітня школа I-III ступенів

Вулиця Слави 24-д, 75660, Херсонська область, Голопристанський район, с. Нововолодимирівка, Україна

Дата останньої зміни 31 Січня 2018

Цей сайт безкоштовний!